Góra

PakoBeauty.pl

  /  Depilacja laserowa   /  zadbaj o ciało na lato depilacja laserowa

ZADBAJ O CIAŁO NA LATO! Chcesz cieszyć się gładką skórą, bez włosków które zostaną usunięte trwale i bezboleśnie ? To zabieg depilacji laserowej jest dla Ciebie.

Na czym polega zabieg depilacji laserowej i jaki jest czas jego wykonania ? 

Światło lasera, które emituje trzy różne fale, wnika głeboko w skórę i skutecznie uszkadza strukturę włosów , tak aby zapobiec ich ponownemu wzrostowi. Laser trwale usuwa kazdy rodzaj owlosienia bez wzgledu na jego kolor oraz strukturę. Głowice najnowoczesniejszych urzadzen wyposazone sa w innowacyjne technologie chłodzenia co sprawia, że zabieg jest przyjemny ,całkowicie bezbolesny i wykonany w krótkim czasie , od 15 do 45 minut w zależnosci od parti ciała.

Dla uzyskania optymalnego efektu wykonuje sie 3-5 do 8 zabiegów w odstepach co 4-8 tygodni w zależnosci od okolicy ciała i indywidualnych predyspozycji klienta. 

Jakie są przeciwskazania ?

Istnieje kilka podstawowych przeciwskazań do przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej : 

* ciąża

* karmienie piersią

* bielactwo, łuszczyca

* stosowanie niektórych leków światłouczulajacych (retinoidów), a takze sterydow

* choroby nowotworowe

*  u osób u ktorych w ostatnim czasie zostaly usuniete włoski woskiem, depilatorem lub pęsetą (wymagany czas miesiac przed zabiegiem)

*ze świeża opalenizna (1 miesiac)

*peelingi ( 1 miesiac )

Jak przygotować się do zabiegu oraz jakie są zalecenia po wykonanej depilacji?

Przed zabiegiem skóra powinna być ogolona, umyta i niczym  nieposmarowna, tak jak w przeciwskazaniach na 4 tygodnie przed zabiegiem wlosy nie mogą być wyrywane woskiem, pęseta , depilatorem a takze kremami depilującymi. Po zabiegu nie nalezy wystawiac skóry poddanej zabiegowi dzialaniu promieni slonecznych przez minimum 3 tygodnie, skore po zabiegu nalezy natłuszczać , nawilżać, nie stosowac preparatow drażniących na bazie alkoholu.

A wiec, teraz jest idealny czas na przygotowanie naszej skóry i zadbanie o siebie przed słonecznymi chwilami 🙂

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.